wtorek, 12 listopada 2013

Nasze sukcesy plastyczne

Ostatnie dni przyniosły nam kilka nagród w konkursach plastycznych.
Zacznijmy od najmłodszych - wczoraj plakat wykonany przez dzieci 4-letnie z grupy "Słowiki" wygrał dogrywkę w konkursie organizowanym z okazji Święta Niepodległości na "facebookowym" profilu czasopisma "Wychowanie w Przedszkolu". Oto praca czterolatków wykonana pod kierunkiem nauczycielki Barbary Skibickiej-Nowakowskiej:"Słowiki" z nagrodami od wydawnictwa czasopisma "Wychowanie w przedszkolu" - grą "Karta rowerowa" firmy GRANNA oraz książką z serii "Basia"  - "Basia i Dziadkowie". Na krzesełkach siedzą autorzy plakatu :)Dzisiaj Kornelka i Mattis z gr. "Wieloryby" w towarzystwie nauczycielki - pani Marzeny Kuffel, odebrali nagrody w Przedszkolu "Bajkowy Dworek" za zajęcie I i III miejsca w konkursie "Dyzio-Marzyciel".

Do przedszkola dotarła również informacja, że w konkursie plastycznym "Jesienne cyferki", organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 10 nagrodę otrzymała Maja Romańska z gr. "Tralalińscy". Pracę konkursową wykonała pod kierunkiem pani Eli Witkowicz w ramach kółka plastycznego.

2 komentarze:

  1. Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym przedszkolakom i Ich Paniom :) Życzę Wam kolejnych sukcesów, również w konkursach organizowanych przez moje czasopismo. Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata Narożnik

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie!!!!Jesteście bardzo zdolni i twórczy!!!!Trzymam za Was kciuki w kolejnych konkursach plastycznych....Brawo,brawo ,brawo!!!!Ania z "Plastyka i Technika"

    OdpowiedzUsuń