piątek, 14 lutego 2014

Bal Walentynkowy

Czerwono i różowo zrobiło się dzisiaj w naszym przedszkolu. A to za sprawą strojów naszych wychowanków i Walentynek, o których dzieci dużo wiedzą. Już na początku balu głośno przyznały, że kochają mamę i tatę, kochają przedszkole i swoje Panie oraz inne przedszkolaki. Pani Basia zaprosiła więc wszystkich do wspólnej zabawy przy piosenkach o serduszkach, miłości i innych przebojach. Dla odpoczynku pomiędzy tańcami i zabawami nasi milusińscy brali udział w różnorodnych konkursach. Podczas zabawy na krzesełkach wyłoniono królową i króla balu. Dzieci układały puzzle - kartki walentynkowe, tańczyły z balonami i na gazetach, segregowały kolorowe serduszka podczas konkurencji na czas. Wszyscy dziś zostali nagrodzeni serduszkowymi naklejkami i lizakami.
W tak wesoły sposób zakończyliśmy okres ferii zimowych i mamy nadzieję, że od poniedziałku pojawi się już dużo więcej dzieci, bo wszyscy na nich czekamy!


  
1 komentarz:

  1. Pięknie, Basiu, tam dziś u was było:) dekoracjami zachwycam się bezustannie;) szczególnie girlandą....Pozdrawiam was Walentynkowo:)

    OdpowiedzUsuń