poniedziałek, 15 grudnia 2014

Spotkanie Jasełkowe "Marzycieli"

Przy żłóbku Pana w Betlejem,
zbieramy się co roku.
i wokół szopki w krąg stajemy,
w zachwycie jej uroku.

Pięciolatki z gr. "Marzycieli" zaprezentowały dziś dla rodziców i swoich bliskich przedstawienie jasełkowe. Dzieci przyjęły na siebie role:  Maryi, Św. Józefa, aniołków, pasterzy i Trzech Króli. Recytowały wiersze i śpiewały tradycyjne kolędy, do których przyłączyli się nasi goście. Były również dwie piosenki świąteczne w językach obcych, tj. po hiszpańsku i angielsku. Przedszkolacy pięknie się zaprezentowali, a na zakończenie spotkania złożyli rodzicom życzenia. Do życzeń dzieci dołączyły się również Panie i Pani Dyrektor. 
Ponieważ dzisiejsza uroczystość była ostatnią imprezą Olgi i zarazem ostatnim dniem Jej pobytu w naszym przedszkolu, gdyż wyprowadza się do innego miasta, była to okazja do oficjalnego pożegnania się i wręczenia pamiątkowego dyplomu oraz książki. 

Po przedstawieniu zaprosiliśmy wszystkich do sali "Marzycieli" na słodki poczęstunek. Ponieważ dzieci z naszej grupy są bardzo grzeczne, odwiedził je jeszcze jeden gość - Św. Mikołaj, który rozdał prezenty świąteczne wszystkim pięciolatkom.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz