sobota, 26 listopada 2016

Nasza "Piątka na 5" - losowanie nagród

W piątek 25 listopada odbyło się losowanie nagród konkursu,  zamieszczonego w naszej przedszkolnej gazetce. Wszystkim zwycięzcom  gratulujemy!

PS Prosimy,  aby w kolejnych edycjach gazetek jeszcze więcej dzieci brało udział w konkursie,  ponieważ tym razem nagród było więcej niż kuponów, co oznacza że nie każde dziecko wypełniło i wrzuciło kupon do wystawionej przez 2 tygodnie skrzynki.2 komentarze:

 1. Bardzo chętnie kupuję córce gazetkę, niestety w tym roku ani razu nie widziałam jej w sprzedaży. Natomiast oczywiście skrzynka na kupony jest dobrze widoczna. Problem nie tkwi w skrzynce, a w rozprowadzaniu gazetki. Pozdrawiam
  Mama Zosi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam przykro to słyszeć. Jak zwykle 3 dni dzieci sprzedawały gazetki, następnie przy skrzyneczce była informacja, że można kupować gazetkę najpierw u pani Ali, a w związku z remontem biur, pojawiła się informacja (na przyklejonej obok skrzynki kartce), że gazetki dostępne są jeszcze w gr. "Tralalińskich". Dwukrotnie w grupach starszych (również w "Słowikach") informowałam dzieci, aby wrzucały kupony, a kto jeszcze nie ma gazetki gdzie może ją z rodzicem kupić. Taki mamy system, zwykle gdyś ktoś chce gazetkę, a widzi kartonik na kupon, sam zgłasza się do nauczyciela grupy i jest odpowiednio pokierowany. Do biura po losowaniu trafiło jeszcze 5 niesprzedanych gazetek, a często kiedy znajdują się chętni "dodrukowujemy" tyle ile potrzeba ;) Pozdrawiam.
   "Redaktor naczelna" gazetki "Piątka na 5".

   Usuń