sobota, 8 grudnia 2012

Kiermasz BożonarodzeniowyNasza wspaniała Rada Rodziców w tym roku szkolnym zaproponowała różnego typu inicjatywy, poprzez które zostaną zebrane fundusze przeznaczone na zakup urządzenia terenowego na plac zabaw dla dzieci. 
Pierwszą inicjatywą RR jest KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, który rozpoczął się w przedszkolu w Mikołajki i potrwa do 20 grudnia (lub do wyprzedania artykułów). Dziękujemy wszystkim mamusiom, babciom, ciociom oraz tatusiom, dziadkom, wujkom, a nawet sąsiadom za przygotowanie przepięknych elementów dekoracyjnych, bombek, kartek, stroików, choinek, pierniczków, upominków itp. 
Artykuły zostały podzielone na 3 kategorie cenowe - do 10 zł, pomiędzy 10-20 zł i powyżej 20 zł. Końcowa cena zależy od zasobności portfela i samodzielnej wyceny tych małych arcydzieł, a każdy tu znajdzie coś dla siebie. 
Zapraszamy do zakupów!

PS. dziękujemy również rodzicom, którzy zaangażowali się w dyżury przy kiermaszu świątecznym:)
1 komentarz:

  1. Cudeńka macie na tym kiermaszu:) U nas w tym roku też pilotażowo, ale poświęcamy jeden dzień na sprzedaż i też to pomysł Rady Rodziców;) Jednak uważam, że Wasz pomysł z tym rozłożeniem kiermaszu na tyle dni, to świetna sprawa:)

    OdpowiedzUsuń