czwartek, 6 grudnia 2012

Mikołajki

"To Mikołaj Święty niesie nam prezenty..."
Kiedy Św. Mikołaj zapytał się dzisiaj w przedszkolu "Czy są tu grzeczne dzieci?" - usłyszał głośne "TAAAAK!!!", a gdy zapytał "Kto był grzeczny przez cały rok?" zobaczył tzw. "las rąk". Nie było więc dziś dziecka w przedszkolu, które nie dostałoby od Św. Mikołaj upominku. Tym bardziej, że dzieci przygotowały się do spotkania i wystąpiły, prezentując okolicznościowe piosenki i wierszyki. Niektóre przedszkolaki troszkę się jednak obawiały bliskiego kontaktu z Mikołajem (ciekawe dlaczego?), a inne "rzucały" mu się na szyję:) Julka z "Marzycieli" wykonała nawet dla naszego niezwykłego gościa upominek, który sprawił mu ogromną radość. To był wspaniały dzień, wszyscy się dobrze bawili, aż "Święty" radośnie śpiewał i przygrywał na harmonijce oraz wesoło pokrzykiwał - Ho, Ho, Ho!

 

Zainteresowanych rodziców informuję, że na każdej uroczystości wykonywanych jest dużo więcej zdjęć, które mogę udostępnić przegrywając je na dostarczone do gabinetu pendrivy (proszę podać, z której imprezy, nie wybieram zdjęć dla konkretnego dziecka).

3 komentarze:

  1. POMYSŁ JEST FAJNY TYLKO MAŁO ZDJĘĆ DZIECI Z GRUPY "PODRÓŻNICY". MAMA

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie - tym razem grupa "Podróżników" była posadzona po dwóch stronach sali i połowa grupa jest na kilku zdjęciach, a druga połowa nie. Mam je natomiast "uwiecznione", więc dlatego proponuję przegrać sobie zdjęcia na pendriva. Trudno jest wszystkich zadowolić, gdy na wspólnych imprezach jest ok. 150 dzieci. Podczas "Andrzejek" i "Barbórki" widać częściej dzieci z "Podróżników". Postaram się następnym razem "sprawiedliwiej" dobierać fotki;):)

    OdpowiedzUsuń
  3. PS. dodałam jeszcze 2 zdjęcia, na których widać dzieci z grupy "Podróżników", siedzące pod oknem.

    OdpowiedzUsuń