środa, 16 stycznia 2013

Zimowe zabawy w ogrodzie

Mimo ferii zimowych w województwie kujawsko-pomorskim w przedszkolu bawi się i spędza miło czas około 80 dzieci zgrupowanych w 4 oddziałach. Dzięki sprzyjającej pogodzie te szkolne "białe wakacje" są naprawdę białe, a przedszkolaki korzystają z uroków zimy i codziennie bawią się na śniegu.
Prosimy rodziców o wyrozumiałość, rzeczy są potem suszone na kaloryferach, podopieczni dopilnowani, ale trudno sobie wyobrazić, by dziecko po takiej zabawie wróciło całkiem suche. Dopóki jest śnieg proponujemy przygotować drugi komplet ubrań na przebranie.

Szkoda tylko, że śnieg się nadal nie lepi i nie można było ulepić wielkiego bałwana :(

Zdjęcia wykonała pani Marzena Kuffel.

3 komentarze:

  1. Największa frajda - śniegowe szaleństwo! A rodzice? Pewnie zrozumieją, że najwazniejsze jest szczęśliwe dziecko a nie brudne czy mokre ciuchy, które można przecież "reanimować":) Super się bawicie:) U nas ferie dopiero na samym końcu, ale oczekiwanie tez jest całkiem przyjemne:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozumieją, rozumieją :) I cieszą się, że nasze dzieciaki mają moc zimowych atrakcji na terenie.

    OdpowiedzUsuń
  3. No właśnie nie wszyscy to rozumieją, co było słychać w szatni (stąd w poście zawarty był "mini-apel" do rodziców), ale cieszy nas takie podejście do sprawy jak w komentarzach powyżej:)

    OdpowiedzUsuń