czwartek, 22 czerwca 2017

Zakończenie Roku w gr. "Podróżników"

„Tak w przedszkolu było miło, tyle czasu się tu było. Dziś żegnamy swe przedszkole, bo czas myśleć już o szkole”.


Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.
21 czerwca dzieci z grupy ,,Podróżnicy” przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem. Wspólnie odpłynęli w wakacyjną podróż. Dzieci 5 letnie przygotowały część artystyczną, program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Na zakończenie części oficjalnej dzięki pomocy rodzicom odbył się słodki poczęstunek podczas którego czekało na dzieci wiele niespodzianek. Jedną z nich był piękny tort, który upiekła dla dzieci Mama Nikodema. Rodzice przygotowali również dla dzieci piniatę, kalambury i drobne upominki dla każdego. Dziękujemy kochani za dzień pełen emocji.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE!
Mariola Budzińska
Joanna Błaszkiewicz
Mariola Piskorska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz