poniedziałek, 9 czerwca 2014

Festyn Rodzinny

Mnóstwo atrakcji czekało dzisiaj na naszych przedszkolaków, absolwentów, dzieci nowoprzyjęte i ich rodziny na terenie ogrodu przedszkolnego. Odbył się bowiem Festyn Rodzinny, który poprowadziła Grupa T. Festyn tradycyjnie rozpoczęła pani Dyrektor. Następnie nagrodzono zwycięzców konkursów: grafiki komputerowej "Julianek Paint" oraz plastyczny "Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima". 
Dzięki dobrej organizacji i współpracy z rodzicami było jeszcze wiele innych niespodzianek, czyli: dmuchana zjeżdżalnia i zamek, jazda na kucyku, tresura psa wraz z pokazem i nauka bezpiecznego zachowania przy psie, motocykl policyjny oraz pani policjantka, która przeprowadzała z dziećmi zabawy i quizy, pokaz wozu Straży Pożarnej wraz z wodnymi "zabawami", malowanie twarzy, kiermasz rozmaitości, kącik sportowy,  kiermasz prac nauczycieli, kącik plastyczny oraz stoiska kulinarne z ciastami, napojami, smalcem i ogórkiem małosolnym. To były ponad dwie godziny wspaniałej zabawy!

Dziękujemy wszystkim sponsorom: firmom i rodzicom, którzy zaangażowali się w uatrakcyjnienie naszego festynu. Jak co roku to był na prawdę Festyn RODZINNY, bo nasze przedszkole jest jak wielka rodzina :)

(Aby powiększyć fotki należy kliknąć w pierwszą lub wybraną.)2 komentarze:

  1. Zabawa była fantastyczna! Dziękujemy! Ola, Anitka, Anna i Piotr

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniała zabawa dla całej rodziny! dziękujemy :)
    Przedszkole nr 5 jest the best :)

    OdpowiedzUsuń