wtorek, 17 czerwca 2014

Pożegnanie przedszkola w gr. "Wieloryby"

Zbliża się koniec roku szkolnego i w grupach dzieci najstarszych obchodzona jest wówczas uroczystość pożegnania przedszkola. Dzisiaj swoją imprezę miały sześcio-, a właściwie już siedmiolatki z gr. "Wieloryby".
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składał się taniec polonez, wiersze, piosenki oraz zabawy taneczne do muzyki zespołu ABBA. Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała rodzicom szczególnie wyróżniającym się swoim zaangażowaniem w życie przedszkolne. Następnie rodzice obejrzeli prezentację zdjęć z lat 2010-11, kiedy to Ich pociechy rozpoczynały przygodę z przedszkolem. Później nasi "już prawie" absolwenci podziękowali pani Dyrektor, wicedyrektor, gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom placówki wierszykami, kwiatkami i czekoladkami przygotowanymi przez swoich rodziców.
Po podziękowaniu paniom Marzence i Ewie pani Dyrektor przystąpiła do wręczania pamiątkowych dyplomów, tablo oraz upominków wszystkim żegnającym dzieciom przedszkole. 
Po części oficjalnej rodzice zaprosili wszystkich zebranych na poczęstunek, który z racji ładnej pogody przygotowano na terenie przedszkolnym, gdzie na dzieci czekała kolejna niespodzianka - zabawy z animatorem oraz bańki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz